Couple weeks ago I really needed eggs and the only ones left were the premium ones. Came out to almost $1/egg.
Couple weeks ago I really needed eggs and the only ones left were the premium ones. Came out to almost $1/egg.
I know it looks like I’m shitting on LLMs but really just trying to highlight they still have gaps on reasoning that they’ll probably fix in this decade.
How many Rs are there in the word strawberry?
When a page or UI loads half a second before you click so you end up clicking on something else